Compras

Los 5 mejores centros comerciales en Estambul

İstanbul büyük bir şehir olduğu için şehirde düzinelerce alışveriş merkezi var. Sizin için İstanbul’daki en iyi 5 alışveriş merkezini derledik.

• Nişantaşı Şehri

Nişantaşı’nın merkezinde bulunan Nişantaşı Şehri çok geniş bir alana sahiptir. Alışveriş merkezi, insanlara ne istediklerini lüks mağazalarla aynı yerde sunmayı başarıyor ve aynı zamanda güzel gurme lezzetleriyle çevrili “mahalle tabanı” ile insanları çekmeyi başarıyor.

• Zorlu Center İstinye Park

İstanbul’un merkezinde ziyaretçilere etkileyici bir alışveriş alanı sunan Zorlu Center İstinye Park, farklı markaların yanı sıra eğlence alanları, akşam yemekleri, sinemalar ve farklı aktivitelerle İstanbul’da geçirdiği zamanın keyfini çıkarmanıza olanak sağlıyor.


• Kanyon

Kanyon son zamanların en popüler alışveriş merkezlerinde yer almaktadır; en popüler ve tercih edilen mağazalar, popüler restoranlar, her yaştan insanın zamanla eğlenmesini mümkün kılan en eğlenceli etkinlikler ve sinemalar.


• Trump Kulesi

El centro comercial Trump Tower, ubicado en Mecidiyeköy, ha sido preparado con gran cuidado para garantizar que la gente disfrute de un día divertido y agradable.
Con las tiendas que pertenecen a las marcas más populares de la actualidad, es posible regalar cosas deseables para personas de todas las edades.
Sin embargo, con el área especial donde se puede renovar la comida más deliciosa, puede disfrutar de todo el cansancio del día, especialmente con el desayuno. Trump Tower también es sede de diferentes eventos durante ciertos períodos. Las últimas producciones, especialmente en el área de cine y teatro, se presentan al gusto de las personas.

• Centro Comercial Akasya

Akasya alışveriş merkezi, Acıbadem’de bulunan bir alışveriş merkezidir ve Anadolu yakasında insanlara en iyi şekilde vermeyi amaçlamaktadır. Kısa bir süre önce açılmış olmasına rağmen, en ünlü markaların mağazalarını barındıran bir alışveriş merkezidir. Gün boyunca birçok insan misafirtir ve zamanlarını geçirmek için büyük zevkler sunar.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

MÁS POPULAR

To Top